• Nowy
Zestaw Lacoste Match Point
  • Zestaw Lacoste Match Point

Zestaw Lacoste Match Point Woda Toaletowa 100ml + Dezodorant 150ml

179,00 zł

(179,00 zł / 1szt.)

 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Lacoste Match Point - Zestaw Woda Toaletowa 100ml + Dezodorant 150ml

Decydujący moment, w którym wszystko jest jeszcze możliwe. Wyjątkowa chwila, kiedy grasz o wszystko. Męska woda toaletowa Lacoste Match Point skupia w sobie wszystkie intensywne, ekscytujące emocje tych ważnych zdarzeń. Jej zapach będzie przypominać Ci codziennie, aby zawsze korzystać z szans, jakie niesie życie, dając z siebie wszystko, by wygrać.

Aromatyczno-drzewny zapach emanujący męską energią, dodający odwagi mężczyznom w codziennych sprawach i w miłości. Został wprowadzony na rynek w 2020 roku, zamknięty w sportowym, eleganckim flakonie.

Skład zapachu:

Wstępne, energetyzujące nuty bazylii, uzupełnione goryczką, oczarują Twoje zmysły. Ten duet zielonych tonów oddaje ideę oddechu, niezbędnego, aby ruszyć do przodu i osiągnąć swój cel. Następnie poczujesz moc, reprezentowaną przez intensywne, drzewne tony wetywerii i kaszmiru. Kiedy zdecydujesz się wygrać, przeniknie Twoje zmysły niczym przypływ energii.

Zestaw Lacoste Match Point to nie tylko perfumy, to manifestacja męskiej siły i determinacji. Korzystaj z każdej szansy, by osiągnąć sukces, podkreślając swój styl aromatem, który wyraża Twoją wyjątkowość.