Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 39,00 zł

Zapachy Do Samochodu

Perfumy do samochodu to niezbędny gadżet wszystkich posiadaczy samochodów. Ich zadanie polega przede wszystkim na odświeżeniu powietrza oraz zneutralizowania nieprzyjemnego zapachu wewnątrz pojazdu. Jaki zatem powinien być idealny zapach do samochodu i czym kierować się przy jego wyborze?

Jakie są zalety posiadania perfum samochodowych?

Zapachy do samochodu kupujemy zwykle z konieczności albo wygody. Konieczność jest wtedy, gdy zdarza nam się palić papierosy w samochodzie. Dym tytoniowy bardzo trudno usunąć z wnętrza auta, ponieważ wnika on głęboko w tapicerkę, wykładzinę i podsufitkę. Co prawda, zapach samochodowy nie usunie dymu papierosowego, ale skutecznie go zamaskuje. Oczywiście innym źródłem nieprzyjemnej woni z samochodu może być wilgoć, rozlane produkty lub podróżujące z nami zwierzęta. 

Zapachy samochodowe poza swoim zastosowaniem praktycznym, jest również gadżetem wpływającym na wygląd wnętrza pojazdu. Ciekawie wyglądający zapach przykuwa uwagę pasażerów i zdobi wygląd deski rozdzielczej. 

Jaki zapach do samochodu?

Wybierając zapach, należy przede wszystkim zwrócić wagę na jego skład chemiczny. Najbezpieczniejsze są olejki naturalne, zawierające najniższą zawartość trujących związków chemicznych. Oczywiście aromat, jak i sam wygląd opakowania jest kwestią indywidualną. Warto tylko pamiętać, że najtrwalszymi produktami są te w płynie - według producenta ich trwałość szacowana jest na około 60 dni.

Aktywne filtry