Lista produktów marki Lacoste

Lacoste - znane na całym świecie perfumy, odzież, obuwie i akcesoria

Francuska marka Lacoste jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na całym świecie. Słynne logo - mały zielony krokodyl, znane jest milionom ludzi. Marka Lacoste została założona przez słynnego tenisistę René Lacoste w 1927 roku.

Marka Lacoste specjalizuje się w modzie sportowej, oferuje wybór męskiej i damskiej odzieży, obuwia i zegarków, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowane tak, aby wytrzymać intensywne ruchy ciała. Możesz czuć się pewnie i odświeżyć na każdym korcie lub boisku i poza nim, zwłaszcza gdy nosisz jeden z charakterystycznych zapachów Lacoste.

Wybierz świeży i kobiecy zapach Lacoste Pour Femme, który emanuje czarującym asortymentem kwiatów takich jak frezja, fiołek, hibiskus i zamsz. Jeśli szukasz czegoś bardziej zabawnego i energetyzującego, wybierz Lacoste Touch of Pink. Ten zachwycająco odważny aromat otwiera się pomarańczą, jaśminem, kolendrą i wanilią.

Każdy mężczyzna poszukujący swojego najlepszego zapachu powinien rozważyć Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Blanc, radosne połączenie drzewno - cytrusowe z nutami grejpfruta, ylang-ylang i cedru wirginijskiego. Szeroka gama perfum dla kobiet i mężczyzn sprawia, że każdy wybierze odpowiedni zapach dla siebie.

Aktywne filtry