• Nowy
Zestaw Hugo Boss Bottled Woda Toaletowa 50ml + Żel Pod Prysznic 100ml
  • Zestaw Hugo Boss Bottled Woda Toaletowa 50ml + Żel Pod Prysznic 100ml

Zestaw Hugo Boss Bottled Woda Toaletowa 50ml + Żel Pod Prysznic 100ml

225,00 zł

(225,00 zł / 1szt.)

 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Zestaw dla mężczyzn Hugo Boss Bottled

Zestaw Hugo Boss Bottled dla mężczyzn składa się z wody toaletowej o pojemności 50 ml oraz żelu pod prysznic o pojemności 100 ml. Dynamiczny i ponadczasowy zapach Boss Bottled wyznacza mężczyznom drogę do sukcesu od ponad 15 lat. Od premiery w 1998 roku, ten silny i szlachetny zapach stanowi filar długotrwałego sukcesu, nieustannie symbolizując współczesną męskość.

Boss Bottled wyróżnia się eleganckimi, korzennymi akordami kompozycji oraz ponadczasowym designem flakonu. Jego kompleksowa struktura sprawia, że jest to uniwersalna kompozycja bogata w kontrasty, idealnie odzwierciedlająca współczesnego mężczyznę. Ten zapach zdobył status ponadczasowego klasyka, osiągając sukces, który przypada tylko nielicznym kompozycjom.

Lata wspaniałego dziedzictwa i nieprzemijającego sukcesu Boss Bottled uwydatniają poczucie autentyczności, niezawodności i spolegliwości, które oferuje mężczyznom.

Nuty Zapachowe:

  • Nuta Głowy: Bergamotka, Cytryna, Geranium, Mech dębowy, Śliwka, Jabłko
  • Nuta Serca: Cynamon, Goździk (roślina), Mahoń
  • Nuta Bazy: Cedr, Drzewo oliwne, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetyweria

Boss Bottled to nie tylko zapach, to także wyraz męskiej pewności siebie, stylu i klasy, który towarzyszy mężczyznom w ich codziennych wyzwaniach.