• Nowy
Prostownica do włosów BaByliss ST250E
  • Prostownica do włosów BaByliss ST250E

Prostownica do włosów BaByliss ST250E Smooth Finish 230

174,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Prostownica do włosów BaByliss ST250E

Z prostownicą BaByliss ST250E możesz zaoszczędzić czas każdego ranka. Zastosowana technologia sprawia, że płytki nagrzewają się szybciej i dokładniej – a to oznacza krótszy czas oczekiwania, aż prostownica będzie gotowa do użycia.

Płytki grzejne, pokryte wytrzymałą powłoką tytanowo-ceramiczną, wyróżniają się bardzo wysoką trwałością. Dzięki temu poradzą sobie z wyprostowaniem nawet bardzo wymagających, gęstych włosów o mocnym skręcie.

Prostownica ma elektroniczną regulację temperatury, na trzech poziomach: 180°C, 200°C i 230°C. Najniższe ustawienie jest bezpieczne dla włosów cienkich i farbowanych, a najwyższe sprawdzi się przy grubych, kręconych włosach, trudnych do ujarzmienia.

Zastanawiasz się, czy odłączyłaś prostownicę przed wyjściem? BaByliss ST250E wyłączy się automatycznie, gdy nie jest używana przez dłuższy czas.

Dołączona mata termoodporna chroni blat przed uszkodzeniem pod wpływem kontaktu z rozgrzaną prostownicą. Obrotowe mocowanie i optymalna długość przewodu gwarantują wygodny zakres ruchów w czasie prostowania włosów.