• Nowy
Prostownica do włosów Remington Silk S9600
  • Prostownica do włosów Remington Silk S9600

Prostownica Remington Silk S9600

134,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Prostownica do włosów Remington Silk S9600

Silk Professional to luksusowa linia urządzeń marki Remington do stylizacji włosów połączonej z ochroną - włosy zdrowe, gładkie i błyszczące jak jedwab. Profesjonalna prostownica do włosów z powłoką Advanced Silk Ceramic z proteinami jedwabiu zapewnia bezpieczne i skuteczne prostowanie włosów zaawansowane płytki grzewcze są pokryte specjalną powłoką ceramiczną z jedwabistym efektem 3D. Super gładko przesuwają się po włosach amortyzowane, ruchome płytki o długości aż 11 cm doskonale wyrównują nacisk na włosy i przyspieszają efekt prostowania elektroniczna regulacja temperatury w zakresie od 150 do 235 stopni C - idealny wybór dla każdego rodzaju włosów.

Funkcja Turbo Boost zwiększająca na 30 sekund maksymalną temperaturę do 240 stopni C - do prostowania szczególnie niesfornych i trudnych do stylizacji kosmyków duży cyfrowy wyświetlacz LCD pokazujący aktualnie wybraną temperaturę funkcja pamięci - po włączeniu automatyczne ustawienie ostatnio wybranej temperatury super szybki czas nagrzewania - tylko 10 sekund ! utrzymywanie stałej wybranej temperatury i równomierne rozprowadzanie ciepła na całych płytkach możliwość blokady ustawionej temperatury.

Zabezpiecza przed jej przypadkowym przestawieniem automatyczne wyłączanie po 60 minutach - bezpieczeństwo użytkowania funkcja blokady płytek ułatwiająca przechowywanie w zestawie eleganckie etui termiczne zamykane na zamek do chowania rozgrzanej prostownicy wygodny obrotowy kabel zasilający o długości aż 3 metrów automatyczny wybór napięcia 120-240 V - możliwość używania na całym świecie cały komplet zapakowany w eleganckie pudełko - idealny prezent !