• Nowy
Remington Keratin Protect S8598
  • Remington Keratin Protect S8598

Prostownica do włosów Remington Keratin Protect S8598

171,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Prostownica Remington Keratin Protect S8598

Keratin Protect to prostownica, która daje Twoim włosom więcej ochrony, wzmocnienia i blasku. Zaawansowane funkcjonalności pozwolą Ci na pełne dostosowanie jej do swoich potrzeb i uzyskanie indywidualnych efektów stylizacji, co w połączeniu z wyłącznikiem bezpieczeństwa oraz błyskawicznym czasem nagrzewania tworzy z niej towarzyszkę idealną.

Płytki prostownicy zostały wyposażone w zaawansowaną powłokę ceramiczną, która jest wzbogacona o keratynę i olejek z migdałów. Podczas prostowania cząstki składników pozostają na włosach, zapewniając fryzurze lśniące wykończenie - by prezentowała się jeszcze lepiej.

Swobodnie dostosuj temperaturę do rodzaju swoich włosów. Masz do dyspozycji 5 opcji (od 160 do 230 stopni), które wygodnie wybierasz przy pomocy zintegrowanego wyświetlacza. A gdy zdecydujesz, wystarczy 15 sekund, by prostownica była nagrzana i gotowa do działania. Z Keratin Protect szybkie i skuteczne wyprostowanie włosów to już nie problem.

Do bezpiecznego i wygodnego przechowywania prostownicy otrzymasz odporne na wysokie temperatury oraz stylowe etui. Bez obaw możesz schować w nim jeszcze gorące urządzenie, a system blokady płytek dodatkowo Ci to ułatwi.