Dostawcy

Brak dostawców

  • Nowy
Burberry Hero For Men 150ml
  • Burberry Hero For Men 150ml

Burberry Hero For Men Woda Toaletowa 150ml

335,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy męskie Burberry Hero For Men 150ml

Burberry przedstawia swoje najnowsze dzieło - Hero, pierwszy zapach Riccardo Tisci dla marki. To męski zapach, który eksploruje kody domu Burberry dotyczące mocy i dwoistości królestwa zwierząt. Hero to zapach dla mężczyzn, którzy szukają metamorfozy i transformacji, jako symbolu nowoczesnego heroizmu.

Wizja nowoczesnego bohaterstwa Burberry odrzuca tradycyjne stereotypy męskości i zachęca mężczyzn do transformacji, by odważyć się objąć swoją prawdziwą naturę i stać się wyjątkowymi jednostkami. Burberry Hero to enigmatyczny i żądny przygód zapach, który łączy w sobie dwoistość siły i subtelności, mocy i współczucia, atletyzmu i kreatywności.

Ten urzekający zapach to połączenie siły i świeżości, które symbolizuje dwoistość nowoczesnego mężczyzny - siłę i wrażliwość. Zapach jest wzbogacony musującą bergamotką, ożywiony jałowcem i czarnym pieprzem. Klasyczny brytyjski składnik palety perfumiarza - jałowiec - wnosi do zapachu wibrującą świeżość, a trio ciepłych olejków z drzewa cedrowego, pochodzących z trzech różnych pasm górskich (Apallacji w Wirginii, gór Atlas w Afryce i Himalajów w Azji), pogłębia zapach.

Flakon Burberry Hero to nowoczesna reinkarnacja Burberry Fragrance by Riccardo Tisci - po raz pierwszy zawiera monogram TB. Kanciasty kształt jest abstrakcyjną reinterpretacją końskiego kopyta, z wygrawerowanym logo Burberry. Jest to nowoczesny flakon, który doskonale odzwierciedla charakter zapachu, który zawiera w sobie siłę i nowoczesność.