• Nowy
Burberry Hero For Men 150ml
  • Burberry Hero For Men 150ml

Burberry Hero For Men Woda Toaletowa 150ml

335,00 zł

(223,00 zł / 100ml)

 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy męskie Burberry Hero For Men 150ml

Burberry przedstawia swoje najnowsze dzieło - Hero, pierwszy zapach Riccardo Tisci dla marki. To męski zapach, który eksploruje kody domu Burberry dotyczące mocy i dwoistości królestwa zwierząt. Hero to zapach dla mężczyzn, którzy szukają metamorfozy i transformacji, jako symbolu nowoczesnego heroizmu.

Wizja nowoczesnego bohaterstwa Burberry odrzuca tradycyjne stereotypy męskości i zachęca mężczyzn do transformacji, by odważyć się objąć swoją prawdziwą naturę i stać się wyjątkowymi jednostkami. Burberry Hero to enigmatyczny i żądny przygód zapach, który łączy w sobie dwoistość siły i subtelności, mocy i współczucia, atletyzmu i kreatywności.

Ten urzekający zapach to połączenie siły i świeżości, które symbolizuje dwoistość nowoczesnego mężczyzny - siłę i wrażliwość. Zapach jest wzbogacony musującą bergamotką, ożywiony jałowcem i czarnym pieprzem. Klasyczny brytyjski składnik palety perfumiarza - jałowiec - wnosi do zapachu wibrującą świeżość, a trio ciepłych olejków z drzewa cedrowego, pochodzących z trzech różnych pasm górskich (Apallacji w Wirginii, gór Atlas w Afryce i Himalajów w Azji), pogłębia zapach.

Flakon Burberry Hero to nowoczesna reinkarnacja Burberry Fragrance by Riccardo Tisci - po raz pierwszy zawiera monogram TB. Kanciasty kształt jest abstrakcyjną reinterpretacją końskiego kopyta, z wygrawerowanym logo Burberry. Jest to nowoczesny flakon, który doskonale odzwierciedla charakter zapachu, który zawiera w sobie siłę i nowoczesność.