Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Burberry

Perfumy Burberry to ponadczasowe zapachy. Nieprzemakalny trencz, logo z koniem oraz wzór w kratę na podszewkach i szalikach – to symbole po których można rozpoznać markę Burberry. Jej pierwsze perfumy pojawiły się na rynku w latach 80 ubiegłego stulecia. Burberry for men to zapach oznaczający się modnymi nutami skórzanymi, mirrą, cywetem i goździkiem. Dziś oferta jest bardzo szeroka, a oryginalne zapachy damskie i męskie tej marki są rozpoznawalne na całym świecie. 

Perfumy Burberry – kultowa marka Z Wielkiej Brytanii

Firma Burberry powstała w roku 1856 roku. Wówczas to młody Thomas Burberry rozpoczął pracę w sklepie z odzieżą służącą do uprawiania aktywności na świeżym powietrzu. 

W 1888 roku opatentował on wynalezioną przez siebie wodoodporną oraz dobrze oddychającą tkaninę, zwana gabardyną. Tworzone z niej ubrania były bardzo praktyczne podczas użytkowania. Zostały one docenione między innymi podczas wyprawy Roalda Amundsena na biegun południowy. Nieprzemakalne płąszcze szyte z tej tkaniny nosili też oficerowie służący na frontach I wojny światowej. 

Tradycyjne wartości tej marki zostały ukryte w wyjątkowych zapachach perfum marki Burberry. Dziś są one popularne oraz rozpoznawalne niemalże na całym świecie. 

Perfumy Burberry – ikoniczne i niepowtarzalne kompozycje 

Komponowaniem wyjątkowych zapachów marka Burberry zajęła się w 1981 roku. Dziś w asortymencie można znaleźć ponad siedemdziesiąt oryginalnych oraz wyjątkowych zapachów. 

Pośród wielu produktów można wymienić wodę toaletową  Burberry Baby Touch – która jest unikatową kompozycją opartą na bazie cytrusów oraz mleka. Twórca tego zapachu, Michel Girard, połączył w nim odświeżającą werbenę, mandarynkę, miętę, mleko oraz słodką wanilię. 

Ciekawym przykładem są także perfumy Burberry Weekend, które zawierają w swym składzie nektarynkę, kwiat brzoskwini oraz  błękitnego hiacynta. 

Perfumy damskie Burberry są doskonałą propozycją dla wszystkich miłośniczek sielskiego klimatu, trwałości oraz oryginalności.

Jest 14 produktów.


Pokazano 1-12 z 14 pozycji