• Nowy
Tom Ford Cafe Rose 2023
  • Tom Ford Cafe Rose 2023

Tom Ford Cafe Rose 2023 Woda Perfumowana 50ml

665,00 zł

(1 330,00 zł / 100ml)

 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy damskie Tom Ford Cafe Rose 50ml

Pierwotna woda perfumowana Tom Ford Café Rose pojawiła się na rynku w roku 2012. Jednak w 2023 roku wraca, przekształcona i ulepszona, zachowując swoje wyjątkowe cechy, ale teraz w zupełnie nowym flakonie. To luksusowa butelka o półprzezroczystym wykończeniu, która zachwyci miłośników designu swoimi subtelnymi żłobieniami.

Delikatny odcień różu na flakonie doskonale oddaje charakter zapachu, w którym wiodącą rolę odgrywają dwa rodzaje róży. To wyrafinowane dzieło sztuki jest podkreślone brązową nasadką i elegancką tabliczką z fioletowymi akcentami. Nowa odsłona zapachu zachowuje jego wyjątkowy charakter, dostarczając jednocześnie niezapomnianych wrażeń estetycznych.

Tom Ford Cafe Rose to zapach, który ukazuje niepohamowaną zmysłowość wyrafinowanej róży, jednocześnie ujawniając nieoczekiwany akcent ciemnej kawy. Kompozycja esencji róży tureckiej i intensywnej kawy odkrywa zmysłową głębię, podczas gdy róże bułgarska i Ylang Ylang wprowadzają musujący bukiet kwiatowy. Delikatne nuty kolendry, paczuli oraz pikantny kardamon unoszą się nad subtelnymi akordami kadzidła i drzewa sandałowego.

Perfumy Tom Ford Cafe Rose są przedstawione w eleganckim flakonie o półprzezroczystym odcieniu różu, z delikatną różową nakrętką oraz ozdobną plakietką. Ten luksusowy zapach jest dostępny w różnych pojemnościach: 30 ml, 50 ml i 100 ml.