• Nowy
Perfumy Ysl Yves Saint Laurent Mon Paris
  • Perfumy Ysl Yves Saint Laurent Mon Paris

Yves Saint Laurent Mon Paris Woda Perfumowana 90 ml

395,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy damskie  Yves Saint Laurent Mon Paris

Yves Saint Laurent prezentuje nową damską wodę perfumowaną Mon Paris. Zapach dla współczesnych kochanków z całego świata, inspirowany Paryżem.

L'Amour fou (szalona miłość) uosabia niczym nieskrępowane uczucia i emocje. Jest wolna od wszelkich reguł, ograniczeń i osądów. Od stałych związków woli przelotne romanse. Porzuć zasady. Poczuj fascynację wirującym wokół światem, niech miłość wyzwoli twoje zmysły i uniesie wysoko…

Zapach Mon Paris łamie zasady i zmienia wszystko, tak jak miłość. To przewrotna reinterpretacja tradycyjnych szyprowych nut. Na niezwykłą kompozycję białego szypru składają się dwa nowe akordy. Datura- kwiat wzbudzający niepokój i ekscytację. Dwa rodzaje paczuli. Z jednej strony esencja gwatemalskiej paczuli, ceniona ze względu na drzewny, ambrowy ton, z drugiej paczulowe serce indonezyjskiej odmiany , znanej z ciepłych, korzennych akordów. W połączeniu z piżmem , rozwija się w unikalną kombinację przesyconą lekkością, bielą i czystością. Złamana klasyka. Oto nowy, zjawiskowy akord.

Flakon perfum Mon Paris stanowi hołd złożony kobiecie, stylowej, niczym nie skrępowanej wielbicielce rock'a. Motyw lavalli?res, czyli klasycznej kokardy, to manifest stylu i pasji. Nawiązuje do prostokątnej formy damskiej wersji smokingu. Grube szkło odbija bogactwo i śmiałość kroju marynarki, podczas gdy krawędzie flakonu zostały subtelnie zaokrąglone, symbolizując kobietę zatopioną w ramionach kochanka.