• Nowy
Perfumy Lancome La Nuit Trésor Fleur de Nuit
  • Perfumy Lancome La Nuit Trésor Fleur de Nuit

Lancome La Nuit Trésor Fleur de Nuit Woda Perfumowana 30 ml

274,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy damskie Lancome La Nuit Trésor Fleur de Nuit

La Nuit Trésor Fleur de Nuit marki Lancome to kwiatowo-romantyczny zapach dla kobiet. Śmiało wejdź o zmierzchu do tajemniczego ogrodu La Nuit Trésor Fleur de Nuit, aby odkryć esencję intensywnej i silnej miłości, która rozkwita nawet w ciemności.

Stworzony w 2023 roku, La Nuit Trésor Fleur de Nuit, należy do rodziny zapachowej Floral Gourmand. Kulminacją zapachu jest zmysłowy bukiet białych kwiatów na tle rozgwieżdżonego, nocnego nieba. To wyjątkowy, pełny zapach, który utrzymuje się w powietrzu i rozpływa w słodkiej kawie macchiato. Akordy bułgarskiej róży połączone z sercem nardo i infuzją indyjskiego jaśminu oraz indonezyjskiej paczuli o zrównoważonym pochodzeniu zapewniają niezapomniane doznania. Welon kawy macchiato łączy się ze słodkimi nutami bitej śmietany, aby dostarczyć hipnotyzujący i uwodzicielski zapach.

Flakon Lancôme La Nuit Trésor Fleur de Nuit zamyka swoją esencję w ikonicznym szklanym flakonie z klejnotem. Przypomina nocny diament, najbardziej tajemniczy i ciemny, a jednocześnie stworzony, by ujawnić potencjalnie uwodzicielską i romantyczną esencję.