Lista produktów marki Lancome

Międzynarodowa marka kosmetyczna Lancôme istnieje od 1935 roku. Została ona założona przez perfumiarza Armanda Petitjeana. Pobierał on praktyki u słynnego Fracoisa Coty. Dziś perfumy tej marki cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością.

Początki firmy perfum Lancome

Przy tworzeniu perfum główną inspiracją dla Francuza Petitjeana stały się obfite krzewy róż z okolic zamku Le Chateau de Lancosme. To od nich zaczerpnął on nazwę marki. Początkowo pod szyldem Lancôme były produkowane tylko perfumy, a z czasem firma ta wprowadziła do swojego asortymentu również  kosmetyki. 

Czym wyróżniają się perfumy Lancôme?

Zapachy perfum produkowanych przez tę firmę są niezwykle wyjątkowe oraz bardzo trwałe. Są one doskonałym wyborem dla tych osób, które cenią sobie w życiu dobrą jakość. Marka Lancome opatentowała hermetyczne, szczelne flakony o niewielkich rozmiarach, które po raz pierwszy w historii mogły być przechowywane w damskiej torebce. Popularne perfumy to Lancome La Vie Est Belle, Idole, Tresor.

Dzięki bogatej ofercie, każdy klient może znaleźć perfumy Lancome o wyjątkowym zapachu, które doskonale nadają się na szczególne okazje.

Aktywne filtry