• Nowy
Kenzo Flower By Ikebana
  • Kenzo Flower By Ikebana

Kenzo Flower By Ikebana Damska Woda Perfumowana 40 ml

315,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy damskie Kenzo Flower By Ikebana 40ml

Kenzo Flower by Kenzo Ikebana to damskie perfumy zrodzone z głębokiej miłości do natury, kwiatów i piękna życia. Ta wyjątkowa kompozycja została zainspirowana japońską sztuką układania bukietów i odzwierciedla harmonię pomiędzy człowiekiem a naturą. Autorem tego zapachu są cenieni twórcy Alexandra Monet i Alberto Morillas, którzy pragnęli oddać hołd sztuce i naturze poprzez ten unikalny zapach.

Podstawą kompozycji jest wyrazista herbata Sobacha, która otwiera zapach świeżym i energetyzującym akcentem. Delikatna sakura szybko dołącza do tej harmonijnej melodii, tworząc kwiatowe serce perfum. Warto podkreślić, że kompozycję wzbogacono absolutem indyjskiej tuberozy, nadając jej wyjątkowej głębi i intensywności. To właśnie te kwiatowe akordy sprawiają, że Kenzo Flower by Kenzo Ikebana staje się prawdziwą ikebaną w świecie perfum, ukazującą sztukę układania zapachowych nutek.

Baza zapachu oparta jest na nutach drzewnych, które nadają kompozycji ciepłą i zmysłową nutę. Australijskie drzewo sandałowe, cedr i wetyweria łączą siły, tworząc trwałe i harmonijne tło dla kwiatowych akordów. To połączenie sprawia, że zapach jest zarówno oryginalny, jak i przyciągający uwagę.

Historia tego zapachu odzwierciedla osobisty hołd, jaki Kenzo Takada - projektant mody i założyciel marki Kenzo - oddaje kwiatom i francuskiej "sztuce życia", czyli art de vivre. Twórcy perfum postanowili podążać za bardziej zrównoważonym podejściem, pełnym szacunku i miłości do natury. Flakon został zaprojektowany w duchu ekologicznym, przy zachowaniu piękna i estetyki. Innowacyjna szklana nakrętka nadaje się do recyklingu, a sam flakon wykonano z 15% materiałów pochodzących z recyklingu. Opakowanie jest zrobione z papieru pozyskiwanego z certyfikowanych lasów, zaś tusze użyte do oznakowania pochodzą z bio-zasobów.

Kenzo Flower by Kenzo Ikebana to nie tylko piękny zapach, ale również wyraz szacunku i miłości do natury oraz hołd dla sztuki życia. Perfumy te przenoszą nas w subtelny świat kwiatów, ukazując, że sztuka i natura mogą współistnieć w pełnej harmonii.