Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Masaki Matsushima

Perfumy Masaki Matsushima

Masaki Matsushima zaczął swoją karierę projektanta mody, zakładając własną markę w 1992 roku. Dopiero w 2000 roku Matsushima zajął się zapachami, wypuszczając w 2001 roku swoją kultową linię "Mat". Przez kolejne lata Matsushima kontynuował wprowadzanie innowacji do swoich ponadczasowych kreacji, łącząc tradycyjną japońską estetykę z nowoczesnymi koncepcjami i innowacjami.

Matsushima rozpoczął naukę projektowania w prestiżowym Bunka Fashion College w Japonii. W tym czasie uczył się u boku znanych pionierów designu, zdobywając doświadczenie u słynnego Isseya Miyake. Po ukończeniu studiów Matsushima zadebiutował w Paryżu swoją pierwszą kolekcją mody. Jego ubrania czerpały z japońskiego dziedzictwa, a kolory, wzory i tkaniny stanowiły punkt wyjścia do wprowadzenia nowych koncepcji i elementów projektowych, które zawierały unikalny światopogląd.

Po prawie dekadzie udanych linii mody Matsushima przeniósł swój dom projektowy do świata zapachów. Jego debiutanckie zapachy, Mat Pink i Mat Blue, skupiały się na wyraźnym podziale na kobiety i mężczyzn, podkreślając zapachy, które przemawiały do wyjątkowości każdej z płci.

Masaki Matsushima to także perfumy Unisex

Od czasu pierwszego debiutu Matsushima rozszerzył linię Mat o kolejne zapachy, które jeszcze bardziej eksplorują różnice pomiędzy powszechnymi wyobrażeniami o zapachach męskich i damskich. Wśród zapachów tej linii znajdują się m.in. Mat Le Rouge z 2003 roku i Mat Very Male z 2004 roku. W 2005 roku Matsushima wprowadził również nową linię perfum unisex, znaną jako M by Masaki Matsushima. Wszystkie jego linie charakteryzują się odmiennymi projektami flakonów, które oddają ogólny ton i skupienie na zapachu.

Jest 11 produktów.


Pokazano 1-11 z 11 pozycji