Lista produktów marki Christina Aguilera

Perfumy Christina Aguilera to słodko - kwiatowa kompozycja, która od lat cieszy się uznaniem kobiet na całym świecie. Marka perfum, które sygnowane są nazwiskiem znanej, amerykańskiej gwiazdy muzyki pop, po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 2007 roku i od tej pory niezmiennie zachwyca panie, które cenią sobie mocny, zdecydowany zapach, który dodaje pewności siebie w każdej sytuacji. 

Zmysłowe i zdecydowane - oto, jakie są perfumy Christina Aguilera

Perfumy Christina Aguilera to połączenie zmysłowości i zdecydowanych nut zapachowych, wśród których można znaleźć m.in. egzotyczne owoce, herbatę, piżmo, wanilię i ambrę. Jest to zapach stworzony z myślą o kobietach, które czują się pewne i zdecydowane, a na co dzień chcą podkreślić swoją kobiecość i urodę.

Wśród wielu zapachów sygnowanych nazwiskiem znanej wokalistki można znaleźć zarówno te na co dzień, jak i bardziej wyraziste perfumy, sprawdzające się podczas wieczornych wyjść. Na tę drugą okazję zdecydowanie warto sięgnąć po kompozycję orientalną lub kwiatową, która podkreśla charakter każdej kobiety i dodaje jej pewności siebie.

Flakony Perfum Christina Aguilera

Oprócz niebanalnej nuty zapachowej perfumy Christina Aguilera wyróżnia też ozdobny flakonik, który przywodzi na myśl seksapil i temperament z jakiego znana jest artystka. Zdecydowanie podkreśla to mocny charakter perfum damskich, których nie powinno zabraknąć w toaletce każdej pewnej siebie i zdecydowanie kobiety, która lubi kusić i przyciągać mężczyzn, a na co dzień nie ukrywa, że posiada ognisty temperament i wie, czego oczekuje od życia.

Aktywne filtry