• Nowy
Armani Acqua Di Gio Profondo 40ml
  • Armani Acqua Di Gio Profondo 40ml

Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo Woda Perfumowana 40ml

302,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Armani Acqua di Giò Profondo 40ml

Przenieś swoje zmysły w głąb morza, tam, gdzie błękit przybiera najciemniejszy odcień. Odkryj męską wodę perfumowaną Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo i doświadczaj nowego wymiaru wody, a głównie własnej duszy.

Charakterystyka zapachu:

  • Wodny, aromatyczny zapach dla współczesnego mężczyzny.
  • Intensywniejsza wersja linii zapachowej Acqua di Giò.
  • We flakonie, którego odcień Giorgio Armani uważa za kultowy.

Skład zapachu:

Intensywną pobudkę dla Twoich zmysłów zapewnia od pierwszych chwil świeżość zielonej mandarynki i lekkość cytrusowej bergamoty. Po chwili do początkowych nut dołącza aromatyczny rozmaryn, lawenda i cyprys. Głębię, męskość i mineralny akcent nadaje zapachowi drzewna paczula, piżmo i akordy ambry.

Historia zapachu:

Daj się zaprosić w podróż, mającą na celu odkrycie Twojej bogatej osobowości, z zapachem Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo. Jego intensywna, męska kompozycja, która nawiązuje do korzeni kultowych perfum Acqua di Giò i umożliwia zanurzenie się głęboko we własne wnętrze.

Flakon z ciężkiego, matowego szkła w kolorze marynarskiego błękitu wieńczy kontrastujący z nim metaliczny korek z monogramem Giorgio Armaniego. Sam Armani określił elegancki flakon jako gęsty cień przywołujący na myśl zmysłowość. Autorem zapachu jest legendarny perfumiarz Alberto Morillas.