• Nowy
Guerlain Aqua Allegoria Bosca Vanilla Forte 75ml
  • Guerlain Aqua Allegoria Bosca Vanilla Forte 75ml

Guerlain Aqua Allegoria Bosca Vanilla Forte Damska Woda Perfumowana 75ml

0,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy Damskie Guerlain Aqua Allegoria Bosca Vanilla Forte 75ml

Bosca Vanilla Forte to unikalny zapach, który przenosi nas na dziką korsykańską plażę u schyłku lata. To spotkanie akordu dryfującego drewna z nutami morza, ciepłą wanilią i wiecznym kwiatem, otulającym nas słonecznymi akcentami.

Delphine Jelk, perfumiarka Guerlain, opisuje ten aromat jako niczym potężną falę pieszczącą ciepły piasek. Bosca Vanilla Forte to prawdziwa podróż zmysłowa, przenosząca nas do magicznego momentu na plaży.

Aqua Allegoria Forte to kolekcja pełna intensywnych zapachów, które otulają nas ciepłem i zabierają w podróż śladem cudów świata. Te perfumy wyrażają podziw dla intensywnego piękna natury, ukazującego się naszym oczom w złotych promieniach zachodzącego słońca.

Co sprawia, że zapachy Aqua Allegoria Forte są wyjątkowe? To nie tylko ich intensywność, ale także zaangażowanie marki Guerlain w ochronę naszej planety. Ponad 90% składników tych perfum pochodzi z natury, co stanowi potężny symbol ekologicznego podejścia marki. Francuski alkohol buraczany, wykorzystywany w formułach, pochodzi z sieci zaangażowanej w odpowiedzialne rolnictwo, podkreślając zobowiązanie Guerlain do zrównoważonego rozwoju.