• Nowy
Termiczna szczotka do modelowania włosów 32mm Olivia Garden
  • Termiczna szczotka do modelowania włosów 32mm Olivia Garden

Olivia Garden Heat Pro HP 32 termiczna szczotka do modelowania włosów 32mm

51,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Szczotka do włosów Olivia Garden Heat Pro HP 32

Miedziana, okrągła szczotka Olivia Garden Heat Pro to niezastąpione narzędzie do codziennego modelowania włosów oraz suszenia ich suszarką. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i w salonie fryzjerskim. Profesjonalna, lekka szczotka Olivia Garden Heat Pro posiada miedziany korpus z powłoką ceramiczną, który w kontakcie z ciepłem powietrza z suszarki nagrzewa się dwukrotnie szybciej i równomiernie rozprowadza ciepło do włosów oraz dłużej utrzymuje temperaturę.

Specjalne otwory oraz ich unikalny kształt ponadto zapewniają szybszy przepływ powietrza, skracają czas suszenia oraz zwiększają efekty stylizacji. Dużą zaletą szczotki jest włosie Nylgard odporne na temperaturę do 290 °C. Zaawansowana technologia turmalinowo-jonowa gwarantuje efekt antystatyczny i sprawia, że włosy nie puszą i nie elektryzują się, a jednocześnie są chronione przed szarpaniem i ciągnięciem. Dzięki szczotce modelowane włosy stają się idealnie gładkie, proste, lśniące i miękkie.

Łuski włosa zostają domknięte pozwalając zachować właściwy poziom nawilżenia włosów oraz dodając im objętości i blasku. Wewnętrzny system przepływu powietrza zapewnia szybkie suszenie, a wyjmowany szpikulec pozwala precyzyjnie rozdzielać włosy podczas modelowania.