Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Dunhill

Perfumy Dunhill to znana i ceniona na rynku kosmetycznym marka oferująca wyjątkowe perfumy dla prawdziwych dżentelmenów. Ponad stuletnia historia, zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, pierwszorzędna jakość oraz dbałość o wszystkie istotne detale, to czynniki które sprawiają, że oferowane perfumy potrafią spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Dunhill Perfumy – marka z wieloletnią tradycją

Ta brytyjska marka jest znana na rynku od 1893 roku, kiedy to młody Alfred Dunhill przejął po swym ojcu warsztat rymarski znajdujący się w Londynie. 

Po kilku latach przekształcił go w sklep z dodatkami ze skóry do samochodów w postaci lamp, klaksonów, okularów ochronnych oraz wielu innych produktów. Nieco później do portfolio marki dołączyła galanteria skórzana.

Z kolei w 1934 roku światło dzienne po raz pierwszy ujrzały perfumy Dunhill, których kolekcja była wciąż poszerzana i dziś potrafią one swym wyjątkowym zapachem zachwycić niejednego mężczyznę. 

Perfumy Dunhiil – idealne dla eleganckich mężczyznę

Obecnie oryginalne perfumy damskie marki Dunhill są znane i cenione niemalże na całym świecie. Marka ta oferuje także kilkadziesiąt niezwykle męskich oraz wyrafinowanych, i wyjątkowych zapachów. Wiele z nich urzeka aromatycznymi i drzewnymi tonami czy też niezwykle orientalnymi zapachami. 

Perfumy męskie Dunhill to doskonała propozycja dla tych mężczyzn, którzy cenią sobie wyjątkowe zapachy, dobry gust oraz nieco wyrafinowaną elegancję. 

O sukcesie marki Dunhill zadecydowała prosta, z zarazem bardzo skuteczna dewiza, która brzmi: „użyteczne, piękne i najlepsze w swoim rodzaju”. Obecnie marka ta nieco przekształca swój typowo angielski oraz bardzo szykowny styl i nadaje mu w pełni nowoczesny, surowy oraz typowo miejski klimat.

Jest 18 produktów.


Pokazano 1-12 z 18 pozycji