• Nowy
Perfumy Paco Rabanne Phantom
  • Perfumy Paco Rabanne Phantom

Paco Rabanne Phantom woda toaletowa 150ml

409,00 zł

(272,00 zł / 100ml)

 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy męskie Paco Rabanne Phantom 

To drzewno - aromatyczny zapach dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Phantom został wydany w 2021 roku. Phantom został stworzony przez zespół perfumiarzy – Loc Dong, Juliette Karagueuzoglou, Dominique Ropion i Anne Flipo – którym to dodatkowo pomagała sztuczna inteligencja, w połączeniu z neuronauką.

Składniki i sposób ich łączenia zostały tak wybrane, ponieważ naukowcy wykazali, że mogą aktywować obszary mózgu związane z uwodzeniem, czujnością i energią. Po raz pierwszy zapach został zaprojektowany w ten sposób przez Paco Rabanne. Paco Rabanne wprowadził na rynek Phantom — futurystyczny, aromatyczny zapach zrodzony ze zderzenia luksusowego rzemiosła z nowoczesną technologią

Woda toaletowa Paco Rabanne Phantom zawiera nuty kremowej lawendy, energetyzującej cytryny i drzewnej wanilii. To specjalnie zaprojektowane nuty zapachowe, aby zwiększyć seksapil mężczyzny, pewność siebie i energię. Sekretnym składnikiem wzmacniającym energię akordu cytryny jest „vintage” cząsteczka: octan styrallilu. To właśnie badania naukowe pokazują, że jej promienne, zielone, owocowe aspekty aktywują poczucie energii. Perfumy Paco Rabbane Phantom - musisz je mieć!