• Nowy
Perfumy Hugo Boss Just Different
  • Perfumy Hugo Boss Just Different

Hugo Boss Just Different woda toaletowa 125ml

104,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy męskie Hugo Boss Just Different

Ten zapach jest Just Different - ty też? Szukasz zupełnie nowych perfum o nowoczesnej, atrakcyjnej nucie zapachowej? Wtedy Hugo Just Different z pewnością wkrótce znajdzie się na szczycie Twojego osobistego rankingu. Hugo Just Different jest pobudzająco-dynamiczny i jednocześnie pociągająco męski - dla mężczyzn o otwartych umysłach, którzy kochają życie.

Perfumy Hugo Just Different, wprowadzone na rynek w 2011 roku, urzekają innowacyjnym połączeniem tradycyjnych i niezwykłych esencji zapachowych. Świeżość nucie głowy nadaje lekka mięta i owocowe jabłko. Na nutę serca perfumiarze Boss wybrali kompozycję delikatnie przyprawionej bazylii, aromatycznych nut i delikatnie kwiatowej frezji. Punktem kulminacyjnym perfum Just Different jest fantazyjna nuta podstawowa, która jest główną cechą zapachu.

Hugo Boss - sukces na całej linii Oprócz pikantnego drzewa jodłowego, nuta podstawowa zawiera nową cząsteczkę zapachu kaszmeranu: kombinację aromatyczną różnych gatunków drzewa, przypraw i piżma, która przyczynia się do powstania nieporównywalnie cierpko-męskiego zapachu.