• Nowy
Perfumy Calvin Klein Escape Men
  • Perfumy Calvin Klein Escape Men

Calvin Klein Escape Men Woda toaletowa 100ml spray

85,00 zł

(85,00 zł 100ml)

 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy męskie CK Escape

Woda toaletowa Calvin Klein Escape for Men to perfumy męskie jednego z najsłynniejszych domów mody marki Calvin Klein, która zyskała całą rzeszę fanów i sympatyków. Nazwa Calvin Klein jest synonimem nowoczesności, stylu i dobrego gustu, niezależnie od tego, czy jest umieszczona na bieliźnie, dżinsach czy perfumach. Kontynuacją tego trendu są perfumy Escape for Men, które zostały wydane w 1993 r.

Jak sama nazwa wskazuje, perfumy Calvin Klein Escape Men zostały zainspirowane ideą ucieczki od codziennego, szarego życia. Powszechnie wiadomo, że stereotypy są dla mężczyzn ograniczeniem. Perfumy Escape for Men odpowiadają na męską potrzebę odkrywania i nowych przeżyć.

Zapach Calvin Klein Escape Men przepełniony jest atmosferą ekscytującej przygody i nieograniczonej wolności. Doda energii i orzeźwi każdego mężczyznę, niezależnie od wieku. Flakon wody toaletowej ma nowoczesny, cylindryczny kształt, a jego design dopełniony jest mlecznym szkłem i srebrnym korkiem. Całość daje wrażenie elegancji i prostoty.