• Nowy
Perfumy Issey Miyake L'Eau D'Issey Shades Of Kolam
  • Perfumy Issey Miyake L'Eau D'Issey Shades Of Kolam

Issey Miyake L'Eau D'Issey Shades Of Kolam Woda Toaletowa 100 Ml

129,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy damskie Issey Miyake L'Eau D'Issey Shades Of Kolam

L'Eau d'Issey Shades of Kolam odzwierciedlają delikatne kolorowe arabeski kolam: nuty indyjskiego jaśminu przeplatają się z ulotnymi płatkami róży. Aby upiększyć flakon tej specjalnej edycji, projektanci opracowali zupełnie nową typografię w stylu kolamu. Splatające się jedna w drugą litery przywodzą na myśl ten niezwykle złożony kunszt. Świeże i żywe barwy przypominają te, których używa się do tworzenia wzorów na podłodze.

Nawiązują również do kolorów Indii, kraju, w którym światło zmienia każdy kolor w czystą emocję. Dla L'Eau d'Issey wybrano słynny indyjski róż: magnetyczny odcień, który przenika przez butelkę i tworzy refleksy na nakrętce. Na opakowaniu zewnętrznym znajdują się malownicze zdjęcia z tej wielkiej przygody. To zaproszenie do podróży.

Czym jest kolam? Kolam to wyjątkowa sztuka, która od wieków przekazywana jest z matki na córkę, z pokolenia na pokolenie. Technika, która łączy w sobie ekspresję artystyczną i umiejętności matematyczne z dawnymi technikami posypywania. Te geometryczne wzory, które indyjskie kobiety rysują za pomocą proszku ryżowego i kolorowych pigmentów, tworzą urzekające arabeski układające się w mandale poprzez koncentryczne koła. Sztuka kolam, charakteryzująca się różnorodnością form, które wzajemnie się przenikają, wymaga nieskończonej kreatywności.