• Nowy
Perfumy Tom Ford Noir Extreme For Man
  • Perfumy Tom Ford Noir Extreme For Man

Tom Ford Noir Extreme For Man Woda Perfumowana Dla Mężczyzn 100ml

379,00 zł

(379,00 zł / 100ml)

 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy Męskie Tom Ford Noir Extreme 100ml

Perfumy Noir Extreme to zapach dla mężczyzn, którzy odważnie manifestują swoją dekadencką stronę. Bogata mieszanka ostrego żaru i cytrusów otwiera kompozycję, a następnie ustępuje miejsca indyjskiemu kulfi otulonemu absolutem róży, akordem jaśminu i kwiatem pomarańczy. Ekstrawagancki bursztyn łączy się z drzewem sandałowym i waniliowym, tworząc kremowe, drzewne wykończenie.

Tom Ford opisuje Noir Extreme jako zapach mężczyzny Noir, który zna swoje pragnienia i wady, wie co mu przynosi przyjemność i rozkoszuje się tym. To prywatna strona, którą rezerwuje dla siebie i która w tej kompozycji jest maksymalnie wyrażona.

Butelka zapachu jest półprzezroczysta, czarna, ozdobiona logo w kolorze złota i dopasowaną zakrętką. Sposób użycia jest prosty - należy rozpylić zapach raz lub dwa razy na czystą skórę w pożądanych miejscach. Nie należy wcierać zapachu w skórę, aby nie zmienić sposobu jego rozwoju.

Noir Extreme to zapach dla mężczyzn, którzy odważnie manifestują swoją męską stronę, cenią luksus i jakość, a jednocześnie zachowują swoją prywatność i tajemnicę.