• Nowy
Perfumy Carolina Herrera 212 Vip Black Men
  • Perfumy Carolina Herrera 212 Vip Black Men

Carolina Herrera 212 VIP BLACK MEN Woda perfumowana 100 ml

174,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy męskie Carolina Herrera 212 Vip Black Men

To prywatne przyjęcie, domówka bez rozgłosu, lecz nikt nie chce stracić wspaniałej okazji udziału w nim. Uzależniający, uwodzicielski i śmiały - zapach 212 VIP Black działa na zmysły, by wyostrzyć je przed szaloną imprezą, podczas której rzucamy wyzwanie zasadom, gotowi na niespodziewane przeżycia i intensywne doznania. Dreszcz ekscytacji, czar legendarnego Nowego Jorku, gorączka nocy, podczas której wszystko może się zdarzyć!

212 VIP Black, opracowany we współpracy z kreatorem-eksperymentatorem Carlosem Benaimem, to seksowny koktajl z akcentami ambry i absyntu oraz warstwami lawendy i skóry. Na skórze kompozycja tworzy uzależniający zmysłowy i śmiały zapach. Jest zachętą do przekraczania ustalonych i tworzenia własnych reguł.

Zachowując wierność esencji marki, 212 VIP Black odzwierciedla najwspanialsze imprezy Nowego Jorku, na których bywają wyjątkowi goście i które przenika fantastyczna atmosfera miasta. Nowa super lokalizacja to luksusowy dom, gdzie budzi się do życia wolność i energia. Mantra imprezy: Own The Party, zachęca do tego, by być najlepszą wersją samego siebie, zaangażować swoje ciało i swoją duszę, aby stać się autentycznym, a przede wszystkich, by celebrować życie.