• Nowy
Perfumy Yves Saint Laurent Libre
  • Perfumy Yves Saint Laurent Libre

Yves Saint Laurent Libre Woda Perfumowana 30ml

192,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy Damskie Yves Saint Laurent Libre 30ml

Damskie perfumy YSL Libre to prawdziwy manifest wolności, wyrafinowanego stylu i ekspresji indywidualności. To zapach stworzony dla odważnych kobiet, które nie boją się wyrazić swoich przekonań i żyć według własnych zasad. YSL Libre to połączenie siły, elegancji i zmysłowości, które tworzą niezapomniany ślad na każdej drodze.

Wprowadzone na rynek przez dom mody Yves Saint Laurent, Libre jest zapachem, który opowiada historię emancypacji i pewności siebie. To jak otwarcie drzwi do nowego wymiaru, gdzie odważne nuty spotykają się z wyrafinowanym luksusem.

Na początku, świeży akord mandarynki i esencji neroli wita Cię swoją energią i radością. To jak pierwszy krok w kierunku niezależności, który otwiera nowe możliwości. W miarę jak zapach ewoluuje, serce kompozycji odkrywa intensywne nuty lawendy, tworząc unikalne połączenie siły i zmysłowości. Lawenda, znana ze swojej męskiej symboliki, zostaje tutaj przedefiniowana jako symbol odważnych wyborów i równości płci.

Baza zapachu to głęboka i zmysłowa kombinacja nut wanilii, cedru i ambry. Te elementy dodają trwałości i głębokości, tworząc niezapomniany ślad na skórze. Libre jest jak manifest Twojej wolności, pozostawiający za sobą wyjątkowe wrażenie, które trwa przez wiele godzin.

Flakon YSL Libre jest równie wyjątkowy jak sam zapach. Charakteryzuje się kształtem przypominającym smoking, symbolizującym elegancję i siłę. Butelka utrzymana w odcieniach czerni i złota emanuje luksusem i wyrafinowanym stylem.

Damskie perfumy YSL Libre to zapach dla kobiet, które odważnie kształtują swoje życie, wyrażając swoją indywidualność i świętując wolność. To zapach, który dodaje pewności siebie, podkreśla unikalność i inspiruje do odważnych działań.

Wystaw opinie!

2021-02-18

Yes

Pudełko starannie zapakowane, Według mojej opinii zapach bardzo ładny i bardzo długo się utrzymuje. Perfumy polecam.