• Nowy
Perfumy Lancome La Vie Est Belle
  • Perfumy Lancome La Vie Est Belle

Lancome La Vie Est Belle Woda Perfumowana 100ml

335,00 zł

(335,00 zł 100ml)

 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy Damskie La Vie Est Bell 

Lancôme La Vie Est Belle to zapach, który celebrowanie piękno życia i wyraża radość oraz optymizm. Nazwa perfum, "Życie jest piękne", odzwierciedla ich główną koncepcję - cieszyć się każdym chwilą, doceniać drobne szczęścia i w pełni przeżywać życie.

Nuty Zapachowe:

Głowa: Irysy, Akord czarnej porzeczki. Słodka i owocowa nuta czarnej porzeczki łączy się z delikatnością irysów, tworząc intrygujący i zmysłowy początek kompozycji.

Serce: Jasmin, Paczula. Bogaty i zmysłowy zapach jasminu łączy się z paczulą, dodając głębi i elegancji. Ta kombinacja serca zapachu nadaje mu pełnię emocji i wyrafinowania.

Baza: Nuty Wanilii, Nuty drzewne. Nuty wanilii w połączeniu z drzewnym akcentem tworzą ciepłą i zmysłową bazę, która podkreśla trwałość zapachu i pozostawia ujmujący ślad.

Charakterystyka:

Lancôme La Vie Est Belle jest zapachem, który celebruje indywidualność i wyjątkowość każdej osoby. Jest to kompozycja, która unosi się pomiędzy nutami kwiatowymi, owocowymi i drzewnymi, tworząc harmonijną symfonię zapachową.

To perfumy, które skupiają się na pięknie prostoty i radości, stawiając na wyjątkowy charakter i wyrafinowany styl. Przywodzą na myśl beztroskie chwile i zaskakujące momenty, podkreślając, że piękno można odnaleźć w codziennych przeżyciach.

Flakon perfum również jest elegancki i wyjątkowy, o czym świadczy delikatny kształt i subtelna korelacja z duchem zapachu.

Podsumowanie:

Lancôme La Vie Est Belle to zapach, który inspiruje do cieszenia się każdym dniem, doceniania piękna życia i wyrażania swojej autentyczności. To kompozycja złożona z nut owocowych, kwiatowych i drzewnych, tworząca unikalny i niezapomniany ślad, który celebruje indywidualność i radość bycia sobą.

Wystaw opinie!

2021-03-22

Piękne

Super zapach, który długo się utrzymuje na ubraniach i na skórze :)