• Nowy
Perfumy Lancome Idole
  • Perfumy Lancome Idole

Lancome Idole woda perfumowana 25ml

163,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy damskie Lancome Idole

Lancôme Idôle odzwierciedla wyrafinowaną elegancję i czystą kobiecość ze wszystkim, co ją stanowi, głównie za sprawą obecnych w perfumach esencji różanych. Królewska natura tych kwiatów już ze swej definicji wyraża charakter kobiety. Ich ponętny zapach i ostre kolce są metaforą kobiecego piękna i siły.

Wyjątkowo smukły flakon mówi o nieskończonych możliwościach kobiety, pozostających w zasięgu jej ręki. Wyróżnia się także swoją przejrzystością i prostotą. Motto „prostota jest siłą” wyraża charakter tych perfum, dowodząc, że to wyjątkowy zapach dla silnych i niezależnych kobiet.

Lancôme Idôle to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet stworzone przez Shyamala Maisondieu, Adriana Medina i Nadege le Garlantezec. Podstawą tego zapachu jest najszlachetniejszy i najbardziej charakterystyczny składnik - róża. Aby uzyskać niezapomniane i mocne akordy niezbędne było wykorzystanie czterech rodzajów róż, trzech rodzajów ekstrakcji i aż dwóch pochodzeń geograficznych.

Towarzyszy im kwiat jaśminu, który jest jednym z najbardziej nieskazitelnych i delikatnych kwiatów. W Idole olejek z absolutu jaśminu towarzyszy sercu róż, odsłaniając kremową, czystą, intensywną miękkość. Całości dopełnia biały szypr i piżmo przynosząc wyrafinowany, długo utrzymujący się zapach.