• Nowy
Burberry Her Elixir De Parfum
  • Burberry Her Elixir De Parfum

Burberry Her Elixir De Parfum Woda Perfumowana 100ml

501,00 zł

(501,00 zł / 100ml)

 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Perfumy damskie Burberry Her Elixir De Parfum 100ml

Burberry Her Elixir de Parfum to odważny i zmysłowy zapach stworzony dla kobiet. Stanowi najnowszy rozdział w historii intensyfikującego się zapachu Burberry Her, który wykracza poza ducha przygody i oferuje niepowtarzalne doznania dla zmysłów.

Zaprojektowany dla kobiet o wolnym duchu, które mają odwagę odkrywać nieznane, Burberry Her Elixir de Parfum to idealna propozycja dla tych, którzy szukają ekscytacji swojej kolejnej przygody. To zapach zmysłowy, nieodparty i niepowstrzymany, o uzależniającej osobowości.

Jego intensywność podkreślają owocowe nuty gourmand oraz wybuch ciemnych czerwonych jagód z jaśminem, a wszystko to zaokrąglone zmysłową i uzależniającą wanilią i bursztynem.

Flakon perfum Burberry Her Elixir

Elixir de Parfum to intensywny dodatek do rodziny Burberry Her, który przyciąga uwagę swoim różowym kolorem flakonu, a jego nieprzejrzyste wykończenie reprezentuje intensywność zapachu wewnątrz oraz jego pewną i zmysłową naturę. Na flakonie widnieją podniesione napisy Burberry u podstawy, co dodaje mu elegancji i stylu.

Jeśli szukasz zapachu, który pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie będzie subtelny i zmysłowy, Burberry Her Elixir de Parfum to propozycja idealna dla Ciebie. Przygotuj się na niezapomniane doznania z tym intensywnym i wyjątkowym zapachem.