Dostawcy

Brak dostawców

  • Nowy
Zestaw Szczotek Do Modelowania Włosów Olivia Garden
  • Zestaw Szczotek Do Modelowania Włosów Olivia Garden

Olivia Garden Zestaw Szczotek Do Modelowania Włosów Black Label 24Mm 34Mm 44Mm 54Mm

129,99 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Zestaw Szczotek Do Modelowania Włosów Olivia Garden Black Label

Zestaw doskonałych szczotek do modelowania włosów z serii Black Label, która łączy w sobie najlepsze cechy marki Olivia Garden, zapewniając idealną i precyzyjną fryzurę. Korpus szczotek został wyposażony w antystatyczne i jonizujące włosie nylonowe, gwarantując pełne bezpieczeństwo włosom i zapewniając im nawilżenie, piękny połysk i elastyczność. Szczotki doskonale sprawdzą się przy włosach, które często poddawane są suszeniu i modelowaniu, zapewniając im należytą ochronę.

Nanotermiczny korpus z dużymi otworami optymalnie rozprowadza ciepło, dzięki temu zapewnia równomierne rozłożenie się przepływu powietrza,  skracając czas suszenia włosów. Ergonomiczny uchwyt doskonale układa się w dłoni, a dzięki lekkiej konstrukcji nie przeciąża nadgarstka. Dodatkowo pokryty został antypoślizgowym materiałem, co zdecydowanie wpływa na komfort pracy.

Szczotki wyposażone są w wyjmowany szpikulec, który z pewnością będzie pomocny podczas stylizacji fryzury. Szczotki są w kolorze czarnym, z wykończeniem matowym, co sprawia, że prezentują się niezwykle elegancko.