• Nowy
Zestaw Szczotek Do Modelowania Włosów Olivia Garden
  • Zestaw Szczotek Do Modelowania Włosów Olivia Garden

Olivia Garden Zestaw Szczotek Do Modelowania Włosów Black Label 24Mm 34Mm 44Mm 54Mm

129,00 zł

(129,00 zł / 1szt.)

 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Zestaw Szczotek Do Modelowania Włosów Olivia Garden Black Label

Zestaw doskonałych szczotek do modelowania włosów z serii Black Label, która łączy w sobie najlepsze cechy marki Olivia Garden, zapewniając idealną i precyzyjną fryzurę. Korpus szczotek został wyposażony w antystatyczne i jonizujące włosie nylonowe, gwarantując pełne bezpieczeństwo włosom i zapewniając im nawilżenie, piękny połysk i elastyczność. Szczotki doskonale sprawdzą się przy włosach, które często poddawane są suszeniu i modelowaniu, zapewniając im należytą ochronę.

Nanotermiczny korpus z dużymi otworami optymalnie rozprowadza ciepło, dzięki temu zapewnia równomierne rozłożenie się przepływu powietrza,  skracając czas suszenia włosów. Ergonomiczny uchwyt doskonale układa się w dłoni, a dzięki lekkiej konstrukcji nie przeciąża nadgarstka. Dodatkowo pokryty został antypoślizgowym materiałem, co zdecydowanie wpływa na komfort pracy.

Szczotki wyposażone są w wyjmowany szpikulec, który z pewnością będzie pomocny podczas stylizacji fryzury. Szczotki są w kolorze czarnym, z wykończeniem matowym, co sprawia, że prezentują się niezwykle elegancko.