Dostawcy

Brak dostawców

Perfumy Damskie Giorgio Armani My Way - Recenzja, Opinie, Cena

Perfumy Damskie Giorgio Armani My Way - Recenzja, Opinie, Cena

Recenzja perfum damskich Armani My Way Floral

Perfumy Giorgio Armani My Way Floral miały swoją premierę w 2022 roku. Jak pachnie Armani My Way Floral? Jest to aromat podkreślony bukietem pachnących cytrusowych, kwiatowych i miodowych tonów, które przynoszą zmysłowe, ciepłe i lekkie zapachowe doznania. Po nałożeniu, zauważysz utrzymującą się jakość delikatnie pachnących białych kwiatów, dzikiej przyrody i kremowych nut, które kryją w sobie esencję podnoszących na duchu, miękkich i zachęcających uczuć.

Armani My Way Floral

Na podstawie połączenia nut Giorgio Armani My Way Floral jest klasyfikowany jako kwiatowo - bursztynowy zapach. Ta damska kompozycja zapachowa jest dziełem Carlosa Benaima, Pascala Gaurina. Emanacja smaków i nut zapachowych dla Armani My Way Floral rozwija się w zapachu cytrusów i białych kwiatów, otwierając nuty głowy, w tym mandarynki i kwiat pomarańczy. Nuty serca cytrusów i białych kwiatów mieszają się z neroli i tuberozą, podczas gdy głębokie piżmo i nuty bazy przypraw pozostawiają wrażenie piżma i wanilii.

Giorgio Armani My Way Floral

Butelka z matowego szkła My Way Floral wskazuje, że zapach jest bardziej miękki w porównaniu z oryginałem i My Way Intense. Najlepszą praktyką jest przed zakupem perfum My Way Floral sprawdzenie, czy pasuje do chemii i charakteru Twojego ciała. W ten sposób będziesz wiedzieć z pierwszej ręki, czy Ci się podoba czy nie. Im więcej opinii recenzji perfum przeczytasz na Giorgio Armani My Way Floral od różnych osób, a zwłaszcza od ekspertów, którzy mają nos, tym lepiej przygotujesz się do dokonania właściwego wyboru.

Jak długo utrzymuje się zapach Giorgio Armani My Way Floral? 

Ogólnie rzecz biorąc, zależy to od wielu czynników, od chemii skóry po porę roku i, co najważniejsze, od samego zapachu. Należy również pamiętać o czynnikach sezonowych, takich jak temperatura i wilgotność, które w indywidualny sposób wpływają na wynik. Szykowny i designerski zapach My Way Floral został wydany w postaci wody perfumowanej. Ze względu na oszczędność i ekologię została wydana butelka perfum Giorgio Armani My Way Floral Refill, którą można ponownie napełnić.

Woda perfumowana Armani My Way Floral - Recenzja i Opinie

Jaka cena Armani My Way Floral?

Ile kosztuje damska woda perfumowana od Armaniego, to zależy oczywiście od pojemności flakonu. My Way Floral 30ml to cena około 239zł. Butelka 50ml to 350zł, jest jeszcze wersja 90ml - to koszt około 509zł i wspomniana wcześniej butelka do ponownego napełnienia 655zł. Myślę, że My Way Floral jest to idealna kompozycja zapachowa na dzień i na letnie miesiące, kiedy chcesz czuć orzeźwiający klimat cytrusów i kobiecość kwiatu pomarańczy. Nasza ocena: 9/10

1 Komentarzy

  • Avatar
   Ania
   Jun 21, 2022

   Ten zapach jest bardzo piękny, bardzo mi się podoba, używam My Way Floral miesiąc i jestem zachwycona :) Polecam :)

Zostaw odpowiedź