Dostawcy

Brak dostawców

Jak pachną perfumy Christian Dior Sauvage?

Jak pachną perfumy Christian Dior Sauvage?

Johny Deep czyli Jack Sparrow sam w sobie jest twarzą zupełnie nowego męskiego zapachu Diora, Sauvage, i chociaż może być mało prawdopodobnym wyborem dla marki, nazwa Sauvage jest nieco bardziej znana dla Diora. Depp i Sauvage reprezentują bardziej aktualną ideę męskości, która jest surowa i męska, ale w wygładzonym i zadbanym stylu.

Jak pachnie Dior Sauvage?

Dior Sauvage to męski zapach, który gra znajomą melodię, ale gra to dobrze, a do tego z wyjątkowymi składnikami, tego zawsze można oczekiwać o Christiana Diora. Tutaj idea bezkresnego błękitnego nieba grawitującego spokojnie nad równie rozległym krajobrazem jasnobiałych skał. Oczywiście Dior Sauvage nie jest tak klasyczny jak niektóre z bardziej kultowych męskich perfum Diora. Dior Sauvage jest nowoczesny, czysty i przewiewny, i chociaż może nie jest tak wyjątkowy i ekscentryczny jak pan Depp, spełnia swoje inspiracje błękitnym niebem i skalistymi krajobrazami.

Dior Sauvage

Początkowe chwile Dior Sauvage są zdominowane przez biel bergamotki i pieprzu. Efekt jest jasnym błyskiem słodkich, zroszonych cytrusów, które są zarówno rześkie, jak i czyste, wspierane przez podkład ze świeżo wypranej pościeli łopoczącej wdzięcznie na wietrze. Pieprz wzmacnia objętość, unosząc zapach w powietrze i rozpraszając nuty, aktywnie je kręcąc, aby zapewnić, że są żywe i otulające.

Szczególnie na wstępie można odnieść wrażenie, że Dior Sauvage to zapach zaprojektowany tak, aby przemawiał do wielu współczesnych mężczyzn, niezależnie od tego, czy są dzikimi, czy nie, dzięki wykorzystaniu znanych materiałów i zestawieniu ich z czystością i głębią.

Serce zapachu Dior Sauvage wypełniają krzewy i szorstkie nuty zielne. Lawenda wyświetlana przez filtr w skali szarości dominuje w sercu, prezentując bez słodyczy kamieniste, mineralne nuty kwiatu. Rezultatem jest jałowa lawenda – jałowy szary kwiat, który dawno temu został wyciśnięty z fioletowej esencji, pozostawiając po sobie kamień przypominający cień, który wskazuje na surową naturę dziczy.

Kluczowe jest tutaj wzajemne oddziaływanie skóry i paczuli, przy czym ostrość tej drugiej została wygładzona przez subtelnie zamszowo-słodkie tony tej pierwszej. Ale ostatecznie sprawy nie są całkowicie gładkie, a odrobina wetywerii, oprócz słonego piżma (to właśnie ambrozjanin wykonuje swoją pracę), pieprzy miękkość, aby dodać trochę kopa w ostatnie, uporczywe chwile. Dior Sauvage Elixir to nowość od Diora, to esencja perfum, którą warto wypróbować, by być oczarowanym tym zapachem.

Perfumy Dior Sauvage możesz kupić tutaj: https://eperfumy.pl/wody-perfumowane-meskie/45-christian-dior-sauvage-woda-perfumowana-100ml.html

Zostaw odpowiedź