• Nowy
Prostownica Remington Hydraluxe S8901
  • Prostownica Remington Hydraluxe S8901

Prostownica Remington Hydraluxe S8901

258,00 zł
 

Bezpieczne Zakupy

 

Ekspresowa Dostawa

 

14 Dni Na Zwrot

Prostownica do włosów Remington Hydraluxe S8901

Prostownica stworzona od nowa

A gdyby tak codzienna stylizacja była jednocześnie wartościową pielęgnacją? Czas zerwać z przesuszonymi i łamliwymi włosami! Dodaj fryzurze zdrowego blasku dzięki Remington Hydraluxe. Ta wyjątkowa prostownica wykorzystuje unikalną technologię powłoki płytek Moisture Lock i temperaturę Hydracare, by nawilżać włosy od nasady aż po same końce. Wystarczy tylko, że zmienisz stare urządzenie na Hydraluxe, by zachwycać gładkimi i lśniącymi włosami każdego dnia.

Moisture Lock zadba o nawilżenie Twoich włosów

Technologia płytek prostownicy Hydraluxe to wyjątkowe osiągnięcie w dziedzinie stylizacji i pielęgnacji włosów. Dzięki ceramicznej powłoce wzbogaconej w cząsteczki mikroodżywki Moisture Lock przy każdym przeciągnięciu urządzeniem po włosach, gwarantujesz im dodatkowe nawilżenie. Pożegnaj się z łamliwymi końcówkami i fryzurą pozbawioną blasku!

Optymalne rezultaty z temperaturą Hydracare

Wybór optymalnych ustawień w prostownicy zawsze stanowił dla Ciebie problem? Hydraluxe rozwiewa te wątpliwości. Postaw na temperaturę Hydracare, która rozgrzeje płytki do 185°C, zapewniając Twoim włosom bezpieczną stylizację bez ryzyka nadmiernych termouszkodzeń. Temperatura Hydracare pozwoli również na pełne wykorzystanie pielęgnacyjnej mocy Hydraluxe.

Wygraj z puszeniem się włosów

Jonizacja to od dawna skuteczny sposób na walkę z niesfornymi, elektryzującymi się włosami. Hydraluxe nie rezygnuje ze sprawdzonych rozwiązań, ale je udoskonala. Nowy model prostownicy wykorzystuje aż 90% więcej jonów (w porównaniu do standardowych modeli Remingtona), by jeszcze skuteczniej chronić Twoje włosy przed działaniem dodatnich ładunków. Pożegnaj chaos na swojej głowie, powitaj profesjonalną fryzurę niezależnie od sytuacji.

Prostownica Remington dostosowana do Ciebie

To właśnie Ty znasz najlepiej swoje włosy i wiesz, czego potrzebują. Dzięki cyfrowo sterowanym parametrom temperatury prostownicy Hydraluxe zyskujesz pełnię kontroli. Zdecyduj, która z 9 ustawień temperatury od 150°C do 230°C jest dla Ciebie najlepsza. Kiedy ją znajdziesz, skorzystaj z funkcji blokady nagrzewania i ciesz się ze spersonalizowanego działania urządzenia po każdym jego włączeniu.

Równomierny nacisk to gwarancja idealnie wygładzonych włosów na całej długości. Wyposażona w smukłe ruchome płytki 110 mm Hydraluxe sunie gładko po każdym paśmie, idealnie je prostując i dbając o komfort użytkowania. Bez ciągnięcia włosów, bez niekończących się poprawek – dla zdrowia i blasku Twojej fryzury.

Hydraluxe jest gotowa do działania już w 15 sekund. Wreszcie to prostownica dostosowuje się do Ciebie. Zapomnij o nastawianych wcześniej budzikach czy niedopijanej kawie. Teraz będziesz miała czas wystarczająco czasu, by zjeść śniadanie i ułożyć perfekcyjną fryzurę.

Lubisz, gdy wszystko ma swoje miejsce? Dzięki blokadzie płytek i saszetce do przechowywania wygodnie schowasz Hydraluxe tam, gdzie powinna się znaleźć. Funkcjonalne etui jest proste w obsłudze i doskonale sprawdza się jako dodatkowa ochrona w transporcie. Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania po 60 minutach. Odetchnij więc głęboko i spójrz na swoje odbicie. Twoje włosy wyglądają zjawiskowo.