Lista produktów marki Versace

W świecie mody produkty włoskiej marki Versace są nie tylko symbolem luksusu czy ekstrawagancji ale i ponadczasowego stylu. W modnych ubraniach z dodatkiem nieziemskich perfum łączy się nowoczesny styl życia podyktowany miłością tej marki do włoskich, rodzinnych tradycji.

Perfumy Versace – nowoczesność we włoskim wydaniu

Włoska marka Versace powstała w 1978 roku w Mediolanie. Założycielem tej firmy był ekscentryczny oraz postępowy projektant mody Gianni Versace. Poprzez swój niepowtarzalny styl zdobył on fanów na całym świecie. Dzięki temu jego firma stała się jednym z głównych, międzynarodowych domów mody. 

Wybitne osiągnięcia w branży mody skłoniły tego Francuza do tworzenia perfum. Pierwsze z nich zostały wprowadzone do obrotu w 1981 roku. Obecnie oferta produktów marki Versace liczy kilkadziesiąt zapachów dla kobiet oraz mężczyzn.

Perfumy Versace o oryginalnym zapachu dla kobiet i mężczyzn.

Do najpopularniejszych wśród mężczyzn perfum tej marki należy woda toaletowa Eros z aromatyczną kompozycją zapachową. Poza tym wielkim powodzeniem wśród panów cieszą się wody toaletowe Dylan Blue, Versace The Dreamer oraz płonąca i wyjątkowa woda perfumowana Versace Eros Flame

Z kolei kobiety uwielbiają zapach owocowo-kwiatowy Versace Bright Crystal bądź kwiatowo -drzewny Versace Versense. W ofercie nie brakuje zestawów perfum z kosmetykami tej marki, które stanowią doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Aktywne filtry