Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Salvatore Ferragamo

Historia marki Salvatore Ferragamo

Urodzony we Włoszech Ferragamo uczył się szewstwa w młodym wieku, a w 1914 przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracował w fabryce obuwia, a później studiował anatomię na Uniwersytecie Południowej Kalifornii; chciał się dowiedzieć, dlaczego buty bolą stopy. Po powrocie do Florencji we Włoszech projektował i sprzedawał buty bogatym i sławnym. W latach 50. miał wiele sklepów we Włoszech i Stanach Zjednoczonych oraz dużą siłę roboczą.

Nazwa Salvatore Ferragamo kojarzy się z luksusowymi butami, odzieżą, torebkami i znanymi eleganckimi perfumami damskimi i męskimi. Firma Ferragamo jest własnością rodziny, a dbałość i perfekcjonizm w jej produktach przekłada się również na oryginalne zapachy.

Perfumy Salvatore Ferragamo

Firma Ferragamo wprowadziła swoją linię perfum w 1998 roku z Salvatore Ferragamo for Women, wyrafinowanym korzennym, zielonym zapachem. Linie perfum Ferragamo i Incanto są produkowane przez tą markę od 2001 roku.

Damskie i męskie zapachy Ferragamo

Od 2014 roku firma produkuje wiele zapachów dla kobiet i mężczyzn. W tym oryginalne perfumy Salvatore Ferragamo F kwiatowe perfumy z mocnym połączeniem jaśminu, kwiatu pomarańczy i róży.

Linia Incanto to klasyczne produkty, takie jak Incanto for Women, biały kwiatowo-owocowy zapach, który wyraża miłość Ferragamo do piękna. Kolekcja Tuscan Creations to linia perfum unisex reprezentująca piękno Toskanii.

Bianco di Carrara ma aromatyczny, drzewny zapach przypominający kamień Toskanii, podczas gdy Vendemmia swoim kwiatowym, drzewnym zapachem przywodzi na myśl zbiory winogron w Toskanii.

Jest 22 produktów.


Pokazano 1-12 z 22 pozycji