Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Rihanna

Perfumy Rihanny pachną tak samo ikonicznie jak ona sama...

Urodzona na Barbadosie artystka pop Robyn Rihanna Fenty, znana po prostu jako Rihanna, stała się główną gwiazdą muzyki i stylu w ciągu ostatniej dekady. Nagrania Rihanny łączą jej wczesne wpływy reggae i muzyki karaibskiej z amerykańskim hip-hopem i tańcem. Ta mieszanka okazała się nieodparta w takich hitach jak "Pon de Replay", "Umbrella" i "We Found Love". Rihanna przyciąga również uwagę swoją oszałamiającą urodą, często skandalicznym stylem ubierania się.

Perfumy Rihanny, produkowane na licencji międzynarodowej marki kosmetycznej Parlux, dały "RiRi" dodatkowy sposób na dzielenie się swoim wizerunkiem z fanami. Jej debiutancki zapach, Reb'l Fleur, został wprowadzony na rynek w 2010 roku. Jego nazwa nawiązywała do wspomnienia babci Rihanny, która nazywała ją "Rebel Flower", a flakon inspirowany był kształtem szpilki od buta.

Po Reb'l Fleur pojawiły się Rebelle, Nude i Rogue, a także flanker Rogue Love. Wiele z tych zapachów zawiera tropikalne owoce i kwiaty, które są hołdem dla karaibskiego pochodzenia Rihanny, a także seksowne nuty skóry.

Jest 8 produktów.


Pokazano 1-8 z 8 pozycji