Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Narciso Rodriguez

Perfumy Narciso Rodriguez

W środowisku mody urodzony w 1961 roku nowojorski projektant kubańskiego pochodzenia znany jest już od jakiegoś czasu. Po pracy u Calvina Kleina, Donny Karan, zaczął prowadzić własną działalność, przez parę lat nie odnosząc żadnego sukcesu.

Na pierwszy poważny rozgłos, Narciso Rodriguez zapracował w końcu w 1996 roku, dzięki sukni ślubnej Caolyn Bessette-Kennedy. Po tym jak dwa lata później zdobył nagrodę Perry Ellis Young Designer Award, firma modowa, która do tej pory mieściła się w Madrycie, przeprowadziła się do Nowego Jorku.

Rodriguez zaistniał na rynku perfumeryjnym w 2003 roku, kiedy to we współpracy z japońskim producentem kosmetyków Shiseido wypuścił zapach For Her. Następnie w 2007 roku ukazał się jego odpowiednik  For Him. W tym przypadku współpracował duet Francis Kurkdijan i Christine Nagel.

Ponieważ For Her odniósł pozornie wielki sukces, w 2014 roku ukazała się limitowana edycja tej linii. W 2009 roku pojawiła się linia damskich perfum Essence. Co więcej, od 2009 roku w każdym przypadku noszono oddzielną i limitowaną Musc Collection, obejmującą zarówno Essence, For Her i For Him.

W dodatku w 2015 roku wylansował niezależną linię Narciso. Piżmo jest na ogół w centrum całej jego kolekcji. W świecie mody, a także na rynku zapachowym mówi się, że jego projekty są postrzegane jako klasyczne, nowoczesne i eleganckie.

Jest 7 produktów.


Pokazano 1-7 z 7 pozycji