Lista produktów marki Michael Kors

Perfumy Michael Kors

Czyste, proste projekty, które celebrują amerykańską klasykę są wizytówką tego nowojorskiego projektanta. Perfumy Michael Kors niosą ze sobą to samo przesłanie. Jego pierwszy zapach, Michael Kors, pojawił się na scenie w 2000 roku. Projektant chciał stworzyć zapach, który będzie pasował do współczesnej kobiety. Oddaje on siłę i ponadczasową elegancję kobiet, które go noszą.

Obfituje w tuberozę, element sprzeczny w perfumach, graniczy z jaśminem, ale jest niepowtarzalnie odrębnym zapachem. Jego linia męskich kompozycji zapachowych ukazała się w 2001 roku. Swoją karierę w modzie rozpoczął jako młodzieniec, kiedy to pomógł zaprojektować suknię ślubną swojej mamy na jej drugie małżeństwo. Jako młodzieniec zaczął sprzedawać swoje kreacje w piwnicy rodziców w małym butiku, który nazwał Iron Butterfly.

Gdy miał 22 lata, jego kolekcja była już sprzedawana w Bergdorf Goodman. W 1997 roku został pierwszym designerem, który stworzył linię ubrań dla Celine, znanego francuskiego domu mody. W 2003 roku odszedł, by całą swoją energię poświęcić własnej marce. Przez pięć lat był jurorem w programie "Project Runway" i znany jest z szybkiego dowcipu oraz precyzyjnego wyczucia mody.

Jego marka obejmuje torebki, buty i perfumy. W tworzeniu swoich zapachów współpracuje z Estee Lauder. Zapachy Michael Kors  zostały stworzone we współpracy z jednymi z najlepszych perfumiarzy na świecie.

Aktywne filtry