Lista produktów marki Marc Jacobs

Perfumy dla niej i dla niego od Marc Jacobs

Legenda w branży modowej, Marc Jacobs słynie z współtworzenia jednych z najbardziej znanych na rynku zapachów damskich, męskich i unisex, tak samo jak z projektowania odzieży. Marc Jacobs stworzył firmę Marc Jacobs International w 1984 roku i jest uważany za jednego z wiodących pionierów branży modowej. Od tego czasu Marc Jacobs zdecydowanie wywarł ogromny wpływ dzięki swojemu charakterystycznemu, ulicznemu wyglądowi i kreatywnym interpretacjom przekładania popkultury na modę.

W swojej znakomitej karierze związanej z tworzeniem perfum Marc Jacobs wypuścił ponad 50 zapachów dla kobiet i mężczyzn, w tym cieszący się uznaniem krytyków Daisy dla kobiet z 2007 roku i Bang dla mężczyzn z 2010 roku. Dziś Marc Jacobs jest uznawany za cudownego geniusza zarówno w branży modowej, jak i perfumeryjnej. Jego styl jest dynamiczny i reprezentuje jego genialną, oryginalną osobowość. 

Jego perfumy są znane jako jedne z najbardziej lubianych na świecie, oferując zapachy dla niej i dla niego. Obecnie znana na całym świecie marka Marc Jacobs ma ponad 300 sklepów na całym świecie i oferuje odzież damską, męską, akcesoria, kosmetyki oraz słynne perfumy.

Aktywne filtry