Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Lanvin

Historia marki Lanvin

Marka Lanvin to najstarsza francuska firma modowa, stworzona przez Jeanne Lanvin w 1889 roku. Jest symbolem paryskiego luksusu, od mody po perfumy oraz akcesoria. Jeanne Lanvin miała wielki talent, stworzyła szczególny styl, kompletny świat elegancji i wyrafinowania. Kochała kulturę, otaczając się artystami i wschodzącymi gwiazdami z wielu różnych dziedzin, pozostawiając po sobie wyjątkową spuściznę kulturową. 

Od września 2001 Lanvin jest dobrze prosperującą, niezależną firmą. Jej właściciele z powodzeniem przywrócili wielką francuską firmę do jej dawnej świetności, powołując nowego dyrektora artystycznego: Albera Elbaza, który umiejętnie koordynuje działania twórcze Lanvina. Firma Jeanne Lanvin nadal ma siedzibę pod numerami 15 i 22 Faubourg Saint-Honoré w Paryżu, przy ulicy znanej na całym świecie w branży luksusowej. 

Lanvin posiada 27 wolnostojących sklepów i 25 franczyz, a także 730 punktów sprzedaży na całym świecie, promując markę i rozszerzając swoją sieć sprzedaży poprzez stronę e-commerce, obecnie skierowaną na rynki europejskie i amerykańskie.

Każdy sklep jest naprawdę wyjątkowy w swojej reinterpretacji stylu marki. Wnętrze nieustannie się zmienia i wciąga, tworząc intymną, przyjazną atmosferę przypominającą prywatny dom lub mieszkanie przeznaczone na sprzedaż. Witryny Lanvin są jak obrazy zmieniające się wraz z porami roku, opowiadając historie, które są zabawne, pomysłowe, magiczne. 

Perfumy Lanvin

W 1924 roku Jeanne Lanvin stworzyła perfumy Lanvin Parfums przy Rond-Point des Champs-Elysees 4. Legendarny zapach Arpège narodził się trzy lata później i od razu stał się „must-have”. 90 lat później marka może pochwalić się wieloma zapachami dla kobiet i mężczyzn.

Bestselery perfum Lanvin

1. Lanvin Modern Princess

2. Lanvin Eclat de Fleurs

3. Lanvin Marry Me

4. Lanvin Eclat d'Arpège dla kobiet

5. Lanvin Eclat d'Arpège dla mężczyzn 

Jest 15 produktów.


Pokazano 1-12 z 15 pozycji