Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Juicy Couture

Jakie są perfumy Juicy Couture?

Zapachy Juicy Couture są zabawne, beztroskie i młodzieńcze. Wiele perfum Juicy Couture to zapachy owocowe lub słodkie, z pięknie skomponowanymi nutami, które zabierają każdego w wyjątkową podróż. Perfumy Juicy Couture sprawdzają się na każdą okazje, ale w szczególności na te, które mają na celu spontaniczność i beztroską zabawę.

Pierwsze perfumy Juicy Couture powstały w 2007 roku a obecnie dostępnych jest wiele zapachów Juicy Couture. Ostrzegamy Cię, że po spróbowaniu jednego z nich prawdopodobnie będziesz chciał zbudować kolekcję tej uzależniającej marki. Niewiele jest marek zapachowych o osobowości takiej jak Juicy Couture. Beztroskie i zawsze gotowe na przygodę, te owocowe, kwiatowe zapachy pękają w szwach od pysznych mieszanek, które pokocha każda kobieta.

Ekskluzywna marka pełna beztroskiego uroku, oryginalne perfumy Juicy Couture to łatwy wybór na dzienne spotkania lub nocne imprezy, wtedy kiedy potrzebujesz się poczuć naprawdę wyjątkowo. Wybierz najlepsze perfumy Juicy Couture dla siebie, i spraw by inni oglądali się za Tobą! 

Jest 12 produktów.


Pokazano 1-12 z 12 pozycji