Lista produktów marki JOOP!

Perfumy Joop - Historia marki znanej na całym świecie

Marka JOOP! rozwinęła się od słynnej niemieckiej firmy do jednej z najważniejszych międzynarodowych marek modowych i lifestylowych. Historia zaczyna się od: Wolfganga Joopa, ilustratora i projektanta. Dzięki jego osobowości, talentowi twórczemu i wyczuciu tendencji do ducha czasu, wkrótce nadaje marce niepowtarzalną twarz, budując fundamenty pod budowę odnoszącego sukcesy biznesu modowego i licencyjnego. Już w 1978 roku Wolfgang Joop zaprezentował w Nowym Jorku swoją pierwszą kolekcję odzieżową.

Lata 80-te to już początek niezrównanej historii sukcesu. Po udanym wprowadzeniu na rynek linii prêt-à-porter dla mężczyzn i kobiet wkrótce pojawiają się pierwsze kreacje zapachowe. Perfumy JOOP! Femme zostają najlepiej sprzedającym się damskim zapachem w Niemczech w 1987 roku. Od lat 90. JOOP! konsekwentnie rozwija swoją markę i odnosi kolejne sukcesy, oferując produkty na każdą dziedzinę życia – od okularów, zegarków perfum i mody, aż po takie produkty jak meble.

JOOP! marka oznacza pewną siebie ekstrawagancję

JOOP! jest skierowany do pewnych siebie, indywidualnych kobiet i mężczyzn z silnym zacięciem do mody, designu i miejskiego stylu życia. Wszystkie produkty są synonimem bardzo wysokiej jakości, atrakcyjnego wzornictwa i dobrego stosunku jakości do ceny. Znakiem rozpoznawczym JOOP! to udana fuzja nowoczesności z autentycznością. Zawsze z niepowtarzalną sygnaturą projektu JOOP!

JOOP! to miejski charakter odzwierciedlający fascynację panującym duchem czasu i stylem życia elektryzujących się metropolii. Bliskie związki z Berlinem symbolizują niemieckie korzenie marki, jednocześnie wyrażając naszą kosmopolityczną, otwartą postawę.

JOOP! Moda

Uderzająco dopracowane wykończenie detali, doskonała zmysłowość i seksapil. Wyraźne kroje, gra intensywności kolorów i subtelnych niuansów wyznaczają nasz charakterystyczny styl. JOOP! adresowany jest do kobiet i mężczyzn, którzy chcą pokazać swoje wyraźne poczucie stylu, osobowości i seksapilu w jak najlepszy sposób, poprzez mnożenie elementów, które można ze sobą łączyć.

JOOP! Zapachy

Podczas swojej wieloletniej historii marka JOOP! stworzyła i wydała na światowy rynek wiele kompozycji zapachowych. Są to zarówno perfumy dla kobiet jak i dla pewnych siebie mężczyzn. Marka oferuje wiele zapachów, kobiety najczęściej wybierają zapachy JOOP! WOW! for Women oraz JOOP! Le Bein Woman. Z kolei mężczyźni wybierają takie klasyki jak JOOP! Pour Homme oraz JOOP Wow For Men.

Aktywne filtry