Lista produktów marki Jo Malone

Historia perfum Jo Malone

Z odważnym smakiem, ponadczasowe i eleganckie, ale zawsze z czarującą nutą szaleństwa i fantazji. To właśnie te brytyjskie cechy są sercem i dziedzictwem Jo Malone. Od momentu powstania w 1994 roku - kiedy założyciel wyobraził sobie wiele zapachów o rewolucyjnej, wyrafinowanej prostocie - Jo Malone stała się marką znaną na całym świecie.

Zainspirowany współczesną kulturą brytyjską, oferuje kolekcje stworzone przez najbardziej renomowanych światowych mistrzów perfumiarstwa. Pracując z geniuszami o najbardziej innowacyjnym stylu, Jo Malone London pozostaje w światowej czołówce branży perfumeryjnej.

Każdy zapach jest stworzony z wysokiej jakości składników. Każda cudownie prosta kreacja może być łączona z inną, aby stworzyć niepowtarzalną kompozycję zapachową.

Jo Malone to marka uwielbiana za swój kunszt zapachowy, łączy unikalne składniki w celu stworzenia jedynych w swoim rodzaju oryginalnych perfum.

Jo Malone to marka znana z eleganckich i subtelnych zapachów, które często bazują na prostocie i naturalności składników. Poniżej znajdziesz kilka popularnych zapachów Jo Malone: Jo Malone English Pear & Freesia, Jo Malone Wood Sage & Sea Salt, Jo Malone Lime Basil & Mandarin i wiele innych oryginalnych perfum.

Aktywne filtry