Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Jil Sander

Historia marki perfum Jil Sander

Dom mody Sander powstał, gdy Jil Sander otworzyła swój pierwszy butik w wieku 24 lat w Hamburgu w Niemczech. Jil Sander urodziła się w 1943 roku i znana jest jako minimalistyczna projektantka mody. Ukończyła dyplom z projektowania tekstyliów w 1963 roku, po czym przez krótki czas pracowała w znanym magazynie dla kobiet.

Kiedy otworzyła swój pierwszy sklep, sprzedawała modę innych projektantów, w tym Sonię Rykiel i Thierry Mugler, ale w końcu udało jej się wprowadzić własne artykuły modowe. Jej pierwsza linia ubrań zadebiutowała w 1973 roku, a w 1978 roku założyła dom mody Jil Sander.

Perfumy Jil Sander

Marka wyprodukowała pierwsze zapachy, w tym Pure Woman i Pure Man w 1979 roku. Jej marka zyskała lojalnych zwolenników dzięki wydajnym krojom i wysokiej jakości tkaninom, które pasują do każdego zestawu. Było to dalekie odejście od mody lat 80-tych, a szczyt popularności marka osiągnęła w latach 90-tych. Jej firma zadebiutowała na Wall Street w 1989 roku, co dało jej dostęp do międzynarodowych rynków, jednocześnie zapuszczając się w modę męską. 

Czy Jil Sander jest marką luksusową?

Marka Jil Sander jest uosobieniem nowoczesności i wyrafinowania. Jej bezwarunkowe zaangażowanie w projektowanie łączy elegancję i czystość z innowacyjnymi materiałami i wyjątkowym kunsztem.

Jest 19 produktów.


Pokazano 1-12 z 19 pozycji