Lista produktów marki Jesus Del Pozo

Perfumy Jesus Del Pozo

Jesús del Pozo urodził się w Madrycie w Hiszpanii w 1946 roku, a zmarł w 2011 r. w tym samym mieście, pozostawiając po sobie barwną spuściznę projektowania mody, tworzenia perfum i inspiracji dla młodych ludzi w swoim kraju. Jest mistrzem rozbłysku i zabawy. Odkrywając tajemnicę, stawiając czoła nieznanym terytoriom, każde perfumy są przepełnione kreatywnym duchem tego hiszpańskiego projektanta. 

Duende, debiutancki zapach Jesus del Pozo, to eteryczny zapach, który szczyci się zwiewną mieszanką wodnych kwiatów. Dla mężczyzn Jesus del Pozo oferuje Quasar, świeżą wodę toaletową, która odważnie wkracza w świat owoców i ziół. Halloween, najpopularniejsze perfumy Jesus del Pozo, oddaje się magii. Wysadzanie wyrafinowanych słodkich kwiatów, Halloween i jego flankery, takie jak Halloween Sun i Halloween Water Lily, cieszą tłumy.

Jesus Del Pozo tworzył swoje perfumy współpracując z wybitnymi perfumiarzami, takimi jak Hamid Merati-Kashani, Violaine David, Pierre Wargnye, Francis Kurkdjian, Marie Salamagne, Christine Nagel, Jean Christophe Herault, Christophe Raynaud, Olivier Cresp, Max Gavarry, Alberto Morillas i Christopher Kazarka.

Aktywne filtry