Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Jennifer Lopez

Perfumy Jenifer Lopez

Aktorka, piosenkarka, ikona mody, przedsiębiorczyni, kobieta i matka. Jennifer Lopez jest kobietą godną podziwu i naśladowania. Urodziła się 24 lipca 1969 roku, córka Portorykańskich rodziców, była jedną z trzech dziewczynek i wychowała się w dzielnicy Castle Hill w nowojorskim Bronksie. 

Jennifer rozpoczęła karierę jako tancerka, ale zrobiła wielki przełom, gdy otrzymała główną rolę Seliny w uznanym przez krytyków filmie o tym samym tytule w 1997 roku. Jennifer wydała swój debiutancki singiel „If You Had My Love” w 1999 roku, a reszta to już wszystkim dobrze znana historia…

Uznana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet na świecie, JLo ma ponad setki milionów obserwujących.  Występowała na Super Bowl i na inauguracji prezydenta Bidena.

Jenifer Lopez zarabia wielkie pieniądze dzięki swoim najnowszym zapachom, oczywiście to nie tylko zasługa dobrego marketingu ale także doskonałych kompozycji zapachowych.

Glow, pierwszy zapach JLo, zapoczątkował współczesną erę zapachów celebrytów. Perfumy zarobiły 100 milionów dolarów tylko w pierwszym roku. Jej pachnące imperium urosło do 25 zapachów i 2 miliardów dolarów przychodu.

Najnowszy zapach, Promise, zawiera nuty kwiatowe i drzewne, otwierające włoską mandarynką, różowymi jagodami i gruszką nashi, a także rozwijające irys, jaśmin wielkolistny, wiciokrzew i ostatecznie drzewo sandałowe i kaszmirowe nasycone skrystalizowanym bursztynem.

Jest 11 produktów.


Pokazano 1-11 z 11 pozycji