Lista produktów marki Jaguar

Perfumy Jaguar

W 1988 roku firma wypuściła swój pierwszy zapach, Jaguar dla mężczyzn. Oferujący kuszącą mieszankę ponad 15 nut zapachowych, w tym mandarynki, jaśminu, cynamonu, tytoniu i wanilii, zapach ten jest nadal używany przez wyrafinowanych mężczyzn, którzy doceniają jego odważny, wieloaspektowy bukiet.

Firma wypuściła Miss Jaguar w 1993 roku, kwiatowy zapach, który słynie z lekkiej, wodnej kombinacji nut zapachowych. Inne godne uwagi propozycje zapachowe Jaguara obejmują kwiatowy zapach damski Essentially Jaguar z 1998 roku oraz cytrusowy, pikantny zapach męski Jaguar z 2002 roku.  Marka Jaguar oferuje ponad 20 męskich i damskich zapachów.

Historia marki perfum Jaguar

Nazwa Jaguar najprawdopodobniej przywodzi na myśl eleganckie, luksusowe samochody. Jednak stale rozwijająca się firma produkująca piękne auta, jest również znaczącą marką w równie konkurencyjnej sferze zapachów dla kobiet i mężczyzn.

Marka założona przez Sir Williama Lyonsa w 1922 roku, jako producent motocyklowych wózków bocznych, oryginalna nazwa firmy brzmiała "Swallow Sidecar Company". Po II wojnie światowej firma usprawniła swoją działalność na arenie luksusowych samochodów, połączyła się z British Motor Corporation i ostatecznie zmieniła nazwę na Jaguar Cars. W 1984 roku firma była notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, aż do momentu przejęcia przez Ford Motor w 1989 roku.

Aktywne filtry