Lista produktów marki Givenchy

Givenchy to niezwykle atrakcyjna francuska marka perfum, która obejmuje zarówno zapachy damskie, jak i męskie.

Perfumy Givenchy

To produkty, w których stawia się na wyjątkowo wysoką jakość. Dlatego korzystanie z zapachów na co dzień umożliwia zarówno otaczanie się luksusem, jak i stanie się jego integralną częścią. Podczas tworzenia unikalnych zapachów perfum inspiracją była natura, a także zapachy kwiatowe.

Wśród nich można w szczególności wyróżnić aromat lawendy, która zachwyca swoim niepowtarzalnym charakterem. Zapachy marki Givenchy są bardzo nowoczesne. Obejmują przede wszystkim kwiatowe aromaty, które są dobrane w idealne kompozycje zapachowe. Dzięki temu idealnie zostaje podkreślony charakter osoby, która decyduje się na wybór danych perfum. Kobiety najczęściej sięgają po kwiatowo-owocowy zapach Givenchy Ange ou Demon Le Secret.

Zapachy perfum Givenchy

Perfumy Givenchy obejmują zarówno zapachy dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Są chętnie wybierane, ponieważ jest to marka luksusowa. Kobiece perfumy charakteryzują się przede wszystkim niesamowitym powiewem świeżości, dzięki któremu będzie możliwe rozkochanie w sobie innych osób. Zapachy, które znajdują się w ofercie marki, są niezwykle trwałe, dlatego z powodzeniem utrzymają się na skórze przez cały dzień, a nawet i noc, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dlatego są również bardzo funkcjonalne i warto z nich korzystać w odniesieniu do swoich indywidualnych potrzeb. Natomiast perfumy przeznaczone dla mężczyzn charakteryzują się nieco ostrzejszym oraz bardziej intensywnym aromatem. Dlatego stanowią podstawę wizerunku wszystkich odważnych mężczyzn, którzy mają pazur podczas podejmowania codziennych decyzji. Perfumy męskie marki Givenchy w dużej mierze charakteryzują się intensywnymi nutami drzewnymi i aromatycznymi orientalnymi kompozycjami, takimi jak zapach Givenchy Gentleman Eau de Parfum.

Aktywne filtry