Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów marki Gabriela Sabatini

Gabriela Sabatini to jedna z najbardziej znanych marek perfum damskich, ale także męskich. 

Charakterystyka perfum Gabriela Sabatini

Produkty marki Gabriela Sabatini obejmują zarówno wody toaletowe, jak i wody perfumowane, które są przeznaczone dla kobiet oraz mężczyzn. Charakteryzują się one dość wysokim poziomem uniwersalności, dlatego są tak chętnie wybierane przez osoby w różnym wieku. W ofercie firmy można również znaleźć limitowaną serię perfum, czyli Gabriella Sabatini Night.

Perfumy znanej marki charakteryzują się wyjątkowo wysoką trwałością. Ich zapach dość długo utrzymuje się na skórze, ale jednocześnie jest niezwykle delikatny. Dlatego produkty firmy przeznaczone są przede wszystkim do codziennego wykorzystywania, czyli wyjść do pracy oraz na spotkania biznesowe.

Zapachy perfum Gabriela Sabatini

Perfumy Gabriela Sabatini łączą w sobie dynamizm w działaniu oraz subtelność. Dlatego jednocześnie mogą pobudzać zmysły oraz koić, co idealnie sprawdzi się wśród wszystkich kobiet, które cenią sobie spokój, ale także nie boją się wyzwań w codziennym życiu oraz podwyższonego poziomu adrenaliny.

W perfumach można wyczuć przede wszystkim nuty kwiatowe oraz owocowe w wielu wariantach. Są one bardzo kobiece, dlatego na pewno podkreślą niesamowity urok każdej pani. Natomiast w serii limitowanej znajdują się kosmetyki o zmysłowym charakterze, które najlepiej sprawdzą się podczas spotkań we dwoje.

Jest 2 produktów.


Pokazano 1-2 z 2 pozycji